Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Collegium Medicum UMK
w Bydgoszczy. Tytuł magistra uzyskałem w 2013 roku. Za zaangażowanie w badania i jakość samej pracy dyplomowej otrzymałem wyróżnienie rektora GUMed-u.
Ciało ludzkie i jego złożoność wzbudzało we mnie zainteresowanie na każdym etapie kształcenia. Stąd kursy, które ukończyłem, były dobierane tak, aby uzyskać jak najwięcej odpowiedzi na wciąż pojawiające się pytania. Po ukończeniu studiów rozpocząłem pracę kliniczną i kontynuuję ją,
z sukcesami terapeutycznymi, po dzień dzisiejszy.
W swoim gabinecie staram się zwracać uwagę na problemy ciała, ale łączyć je także z problemami duszy. Pracuję wieloma metodami m. in. Masaż Tkanek Głębokich, IASTM, FDM, Suche Igłowanie, Kinesiotaping, Osteopatia wisceralna, Terapia Manualna Mulligana, Dotyk dla zdrowia. Staram się łączyć kilka koncepcji i dobierać odpowiednie leczenie indywidualnie dla każdego pacjenta.
Specjalizuję się w problemach ortopedycznych, wad postawy, nietrzymania moczu, a także zajmuję się poprawą wyników sportowych, opieką nad kobietami w ciąży
Poza gabinetem jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki maluchów. Z podstawówki wyniosłem miłość do siatkówki, kolarstwa mtb. Później doszło jeszcze zainteresowanie sportami walki.
Zapraszam na konsultację i terapię, podczas których postaram się usunąć przyczynę, a nie tylko zaleczyć skutki.
Pan Damian zgodził się mnie przyjąć w nagłej sytuacji. Zgłosiłam się z dokuczliwym bólem kolana tuż przed 10-dniowym wyjazdem rowerowym. Jestem pod wrażeniem fachowej pomocy! Ulga po pierwszej wizycie a kolano nie doskwierało przez cały wyjazd. Dziękuję
Dorota Kozłowska
Pasjonatka MTB
Wiele godzin siedzenia przed komputerem zrobiło swoje. Uporczywe bóle dolnej części pleców dawały mi się coraz częściej we znaki. Zgłosiłem się do Damiana z polecenia. Dzięki pytaniom, które zadawał wiedziałem już od początku, że mam kontakt z profesjonalistą. Wizyty i zalecone ćwiczenia pomogły zwiększyć mój komfort pracy i jakość życia. Dziękuję!
Patryk Piłat
Przedsiębiorca
Wiele razy mogłem skorzystać z pomocy Damian. Długie przygotowania do zawodów czasem dawały po sobie odczuć. Jednak największą pomoc uzyskałem przy kontuzji przywodziciela. Od tych kilku wizyt nie wiem czym jest ból.
Michał Rulewski
Zawodnik OCR
Przewiń do góry