Usługi

spine

Leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa

Siedzący tryb życia, wymuszone pozycje w pracy, mała ilość zróżnicowanego ruchu… To tylko kilka przyczyn dolegliwości kręgosłupa. Dzięki naszemu doświadczeniu łączymy terapię, edukację i ćwiczenia, aby pozbyć się uporczywego bólu. Chcesz wiedzieć, jak pracujemy… 
Kliknij 

waist

Do niedawana temat tabu dla pacjentek i pacjentów. Jednak przełamanie pewnych stereotypów i rozwój fizjoterapii urologicznej, daje zupełnie nowe możliwości. Oferujemy kompleksową opiekę, opracowaną według światowych standardów. 

runer-silhouette-running-fast

Poprawa motoryki i wyników sportowych

Każdy zawodnik wie, że czasem o dobrym wyniku decydują minimalne szczegóły. Dzięki indywidualnej pracy i ocenie biomechanicznej, możemy te szczegóły odnaleźć. Uświadomienie problemu oraz pokazanie narzędzi do leczenia, pozwoli urwać cenne sekundy.

Wady postawy

Leczenie wad postawy

Wczesne działanie daje szybkie efekty. Praca nad problemami postawy od samego początku uchroni dzieci przed poważnymi zmianami układu kostnego w dorosłym życiu. Można śmiało stwierdzić, że jest to inwestycja w przyszłość, a my zadbamy o dobrą opiekę i przyjazną atmosferę. 

Ciąża

Opieka nad kobietami w ciąży i połogu

Ciąża to wspaniały czas dla obojga rodziców. Jednak w czasie oczekiwania na rozwiązanie zdarzają się u przyszłej mamy problemy bólowe. Nie musicie się martwić, pomożemy Wam uporać się z problemami i cieszyć się macierzyństwem. 

pain

Leczenie dolegliwości stawów obwodowych

Kostka, kolano, bark, łokieć…
Każdy z Nas miewa problemy z różnymi stawami. Nagły uraz czy ból przewlekły – z całą pewnością poradzimy sobie z nim. Dodatkowo zapewnimy leczenie kompleksowe z profilaktyką przeciwurazową. 

Przewiń do góry